KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12575164
nr 1257 5164
Oidentifierad konstnär. Modell. Signerad. Olja på pannå, 25x33 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:27:44
300 kr
450 kr